Lékařské váhy, zdravotnické váhy - prodej a servis vah

Menu

TAGs

zdravotnické váhy, lékařské váhy, kojenecké váhy, speciální váhy, osobní váhy

RYCHLÝ KONTAKT

LESAK s.r.o.

Božetěchova 2826/36
612 00 Brno
Jihomoravský kraj
+420 775 873 578
+420 517 076 770

eshop

LESAK s.r.o. - Partneři webu

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů. Máte-li zájem o výměnu zpětných odkazů kontaktujte nás prosím s nabídkou. K nabídce připište název tohoto webu.

Kód pro patičky webu
<a href="http://www.zdravotnicke-vahy.cz" title="zdravotnické váhy, lékařské váhy, kojenecké váhy, speciální váhy, osobní váhy" >Lékařské váhy</a> Lesak

Kód pro stránku s odkazy
Váhy Lesak - zdravotnické váhy, laboratorní váhy, <a href="http://www.zdravotnicke-vahy.cz" title="zdravotnické váhy, lékařské váhy, kojenecké váhy, speciální váhy, osobní váhy" >lékařské váhy</a>, osobní váhy a elektronické váhy.

Upozornění: Před požadovanou výměnou nás prosím kontaktuje. Nevyhovující zpětné odkazy by nemusely být akceptovány.

  • Společnost Novum se specializuje na obchodní váhy DIGI a pokladny pokladny NOVUM CHD.
  • AWIS - společnost zaměřující se na pokladny a pokladní systémy, služby v oblasti internetu a programování zakázkového softwaru, správa nemovitostí a budov včetně kompletních úklidových služeb.
  • Pokladna a kasa AWIS - přední český výrobce softwaru pro pokladny a pokladní systémy. Pokladní systém a kasa pro obchodní řetězce, hotely, restaurace, penziony, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení. Pokladní systém a kasa je však využívána i pro firmy pro výdej obědů ve firmě či škole, pneuservisy, autoservisy, řeznictví, minimarkety, zdravotnická zařízení či kadeřnictví.
  • Samsung galaxy

Doporučujeme: Váhy se hodí ke každé práci u každého řemesla. Při stavbě je vedle vah potřeba i lešení, půjčovna lešení Pernička Vám jej zapůjčí. Vrtané studny Klapáč Vám rádi vyhloubí studnu. Potřebujete novou podlahu? Parkety a plovoucí podlahy Brno jsou tou správnou volbou. Při nehodě Vašeho auta Vám pomůže odtahová služba Vyškov.